Krewetkarium od podstaw

To co krewetki lubią najbardziej

Moderator: =Fresz=

Krewetkarium od podstaw

Postprzez Olusssssia » Pt 27 mar, 2020 23:03

Witam planuje zalozyc krewetkarium tak okolo 100l. Bo takie wolne akwarium mi zostało. I teraz moje pytanie jest takie... Czy nie za duże? Światło typowo przystosowane pod litraż. Jaką roślinność doradzacie i co oczywiste co z podłożem... Co lepsze piasek koralowy czy substral z co2? Przyznam że zamierzam hodować krewetki pierwszy raz. Dlatego proszę o porady. Wiem że pewnie tu pełno takich wątków ale szukam porad od hodowców. Pomożecie? Wszędzie piszą że 100l to za dużo i nie wiem czy dać sobie spokój czy jednak brnąć w to dalej?
Olusssssia
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt 27 mar, 2020 21:38

Re: Krewetkarium od podstaw

Postprzez Mr.Kreweta » So 28 mar, 2020 07:34

Tu masz fajny poradnik, przeczytaj nawet kilka razy, viewtopic.php?f=18&t=7874" target="_blank" target="_blank , co do litrażu... małe zbiorniki są wygodne do zabawy w selekcje, krzyżówki itp. bo łatwo krewetki wypatrzeć, duży zbiornik znowu jest idealny do prowadzenia krewetkarium ozdobnego, łatwo poukrywać filtry, można pięknie zaaranżować, łatwiej prowadzić, zależy co chcesz uzyskać.

Tu masz moje krewetkarium 140l. ozdobne takie, godzinami mogę przy nim siedzieć. Oczywiście u ludzi są też małe zbiorniki, bajkowo wręcz zaaranżowane.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Mr.Kreweta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1119
Dołączył(a): N 18 mar, 2018 09:56
Lokalizacja: Nowy Sącz


Powrót do ROŚLINNOŚĆ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości