[Hajnówka] Likwidacja

Moderator: =Fresz=

[Hajnówka] Likwidacja

Postprzez diakon » Pt 01 cze, 2018 16:01

Witam wszystkim na sprzedasz mam akwaria 42x35x27 przednia szyba opti krawędzie szlifowane tył oklejony czarną folią do każdego akwarium dokładam corner jet 4 i oxydator
Mam 4 sztuki.Akwaria 3 sztuki mogę sprzedać puste umyte lub tak jak mam je teraz czyli z podłożem platinum soil i roślinami natomiast 1 akwarium zostały w nim jeszcze krewetki około 100 sztuk hybryd podłoże platinum soil i rośliny.Najlepiej jakby ktoś zabrał wszystkie 4 akwaria to dołożę dla kupującego regał z oświetleniem i pompkę
Następne akwarium ma wymiary 50x30x30 i te akwarium posiada 2 filtry corner-jet 4 u-jet 3 podłoże dark soil tylna szyba oklejona czarną folią masa mchów różne gatunki oxydator i tak na oko bo nie da się policzyć 100-150 super black crystale różnej gradacji
Następne akwarium to zbiorniczek 60x40x30 tył oklejony czarna folia filtr hamburski napędzany patem mini grzałka 300w jest to akwarium sulawesi zostało w nim około 20 krewetek kardynałki parę tylomelani anubiasy mikrozorium i około 4-5 kg dragon stone 4-5 kg lawy i trochę wapienia akwarium ma pokrywę z oświetleniem t8 + dołożyłem t5
Co do ceny to myślę że się dogadamy jak ktoś będzie poważnie zainteresowany to pw.
diakon
Początki Krewetkowej Mani

Powrót do SPRZEDAM