Looojezuuu noooczeeesc

Jeżeli właśnie przybyłeś na forum i chcesz się zapoznać z forum i ekipą , zajrzyj.
Tu możesz się przedstawić i dodać swoje zdjęcie.

Moderator: =Fresz=

Looojezuuu noooczeeesc

Postprzez Lojezu91 » N 12 sie, 2018 23:18

Siemka!

Jestem Daniel, mam chyba 27 lat ;)
Pochodzę z Ostrowca świętokrzyskiego, ale aktualnie jak wielu z nas mieszkam poza krajem, w Norwegii, miasto Bergen.

Akwarystyka zainteresowałem się z półtora roku temu, kiedysdostałem areszt domowy przez wymiar sprawiedliwości, to pomyślałem o rybkach... (spokojnie spokojnie... nikogo nie tuklem... tylko za szybko jechałem autem i tam parę innych...)

Aktualnie mam 3 szkła.. jedno 420l ogólne z fiszi. Później chyba 30l Opti tylko z krewetkami, amaono, taiwan bee i Blue velvet... kiedys mialem yellow, tylko ze kot był głodny... no i 3 ale to juz w moim studio... (prowadzę studio detailingowe) A tam mam neonki i stefana... Stefan to bojownik, który soboe skubnie czasami neonka.

Interesuje się motorsportem, a szczególnie dziedziną drift... sam posiadam japońskiego klasyka -> nissan 200sx s14a moze komus to cos mowi... czasami cos tam polata się po torze, czy nie koniecznie po torze ale ronda tez spoko :)

Wpadłem do was bo właśnie próbuje dochować amano... zobaczymy co z tego wyjdzie ;) A dotrzeć do tego wspólnie, chyba bedsie bardziej fajnie co?

Heja wam wszystkim i bawcie się dobrze:)
Lojezu91
Potencjalny Maniak
 
Posty: 4
Dołączył(a): N 12 sie, 2018 22:47

Re: Looojezuuu noooczeeesc

Postprzez Mr.Kreweta » Pn 13 sie, 2018 04:37

Siemanko")
Obrazek
Avatar użytkownika
Mr.Kreweta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1119
Dołączył(a): N 18 mar, 2018 09:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Looojezuuu noooczeeesc

Postprzez Raffy » Pn 13 sie, 2018 06:45

Siema :mrgreen:
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: Looojezuuu noooczeeesc

Postprzez Mateusz.A » Pn 13 sie, 2018 13:54

Siemanko!
Bergen piękne miasto. Byłem w tym roku na tripie Tour de Norge :p i z miast Bergen wydało mi się najbardziej urokliwe ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozdrawiam
Mateusz Antoniuk
Avatar użytkownika
Mateusz.A
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 440
Dołączył(a): N 07 lis, 2010 17:05
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do JESTEM TU NOWY . . .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron